Program "Szkolny Klub Sportowy"

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została zakwalifikowana do realizacji ogólnopolskiego programu ”Szkolny Klub Sportowy” finansowanego przez Ministerstwo Sportu w 2020 roku.

Program „Szkolny Klub Sportowy” skierowany jest do uczniów szkół bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną. Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole. Realizacja programu daje możliwość wsparcia rozwoju fizycznego dzieci i młodzieży poprzez zwiększenie ich aktywności ruchowej w czasie wolnym od zajęć szkolnych.